Türkiye Meme Hastalıkları Dernekleri Federasyonu'nun 17.12.2011 tarihinde düzenlediği "10. Ulusal Meme Kanseri Eğitim Kursu" Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Dairesi ile ortaklaşa Yozgat'ta gerçekleştirildi. Yozgat, Kırıkkale, Amasya, Sivas, Kırşehir, Tokat, Nevşehir İllerinden Devlet Hastaneleri Genel Cerrahi, Radyoloji, Nükleer Tıp, Mikrobiyoloji, Patoloji Uzmanları, KETEM Doktorları, Hemşire ve Ebelerden oluşan katılımcılar ile yapılan kursa 71 kişi katıldı, 16 bilim adamı konuşmacı olarak panellerde yer aldı.

Federasyon Başkanı Prof. Dr. Varol Çelik, TMHDF'nin 2012-2013 içerisinde tüm Türkiye'yi kapsayacak olan Ulusal Meme Kanseri Eğitim Kursları'nın onuncusuna gösterdikleri ilgi ve olağanüstü performans için konuşmacı ve katılımcılara teşekkürlerini iletti ve bundan sonra yapılacak olan kursların da Türk Bilimine ve Hekimleri'ne yarar sağlamasını temenni ettiğini dile getirdi.

 

 

"11. Ulusal Meme Kanseri Eğitim Kursu" 11 Şubat 2012'de Adana'da gerçekleştirilecektir.

 

 

Bu site sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli değilseniz; Halka Yönelik sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.