Değerli Meslektaşlarımız,

Samsun Meme Derneği’nin Türk Tıbbi Onkoloji Derneği ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile birlikte daha önce 2007 ve 2011 tarihlerinde düzenlediği ve artık gelenekselleşen "3. Karadeniz Meme Kongresi"ni 25-29 Mart 2015 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirmek için çalışmalarımız sürüyor.

Meme hastalıkları ve meme kanserinin tanı ve tedavisinde geçtiğimiz kongreden sonra çok önemli gelişmeler ortaya çıktı. 3. Karadeniz Meme Kongresi’nin, meme kanseri riskinin saptanması, meme kanserinden korunma, tanısı ve tedavisinde ulusal ve uluslararası katılım ile yeniliklerin tartışılacağı bir buluşma olmasını diliyoruz. Paneller, sempozyumlar, olgu tartışmaları ve bildiriler dışında programımızda katılımcıların kendi olgularını sunup diğer katılımcılarla tartışabileceği “Kongre Konseyi” planlıyoruz.

Sizleri Karadeniz’in incisi, Mustafa Kemal Atatürk’ün Ulusal Kurtuluş savaşımızı başlattığı Samsun’daki etkinliğimize davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. İdris Yücel     Prof. Dr. Necati Özen
Kongre Başkanı           Kongre Başkanı

Bu site sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli değilseniz; Halka Yönelik sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.